Hasan Uzunyayla’ya İlçelerde Büyük Destek

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Hasan Uzunyayla’ya Anadolu Yakası’ndaki 14 ilçenin tamamından destek sözü geldi.

29 Mart 2015 Pazar Günü yapılacak olan Milletvekili Adayı belirleme Önseçimi öncesi Anadolu Yakası’ndaki 14 ilçenin tamamını gezerek partililerle buluşan Hasan Uzunyayla, gördüğü teveccüh karşısında mutlu olurken, “ Önseçim öncesi Anadolu Yakası’ndaki ilçe teşkilatlarımızla bir araya gelerek, üyelerimizle buluştuk. Partililerimizin bizlere gösterdikleri ilgiye layık olmak, onları TBMM’de en temsil etmek için 29 Mart’ta yapılacak olan Önseçimlerde desteklerini istiyoruz” dedi.

Sırasıyla Anadolu Yakası’ndaki ilçelerin tamamını gezen ve partililerle bir araya gelen CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Hasan Uzunyayla, partililerin kendisine gösterdiği teveccüh karşısında mutlu olurken, 29 Mart’ta yapılacak Önseçim’de kendisine destek verileceğinin sözünü aldı. 

Bu galeri 32614 kere görüntülenmiş.17 Mart 2015, Salı

Toplam 14 sayfadan 1. sayfadasınız.
CHP Adalar İlçe Başkanlığımızı ziyaretimizde değerli örgütümüzle buluştuk. İlçe Başkanımız Hıdır Delipınar ve nezdindeki yönetim kuruluna, kadın ve gençlik kolu başkanlarımıza ve yönetim kurullarına, mahalle birim başkanlarımıza ve ilçe örgütümüze teşekkür ederim.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki