Tuzla 2015’i Dolu Dolu Yaşadı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Marina gibi dünya çapındaki vizyon projesinin hizmete açılmasının yanı sıra Türkiye’nin ilkleri arasına giren hizmetlerini 2015 yılında da sürdürdü. Başkan Yazıcı’nın en vizyonel projesi olan Tuzla Marina, 2015 yılında hizmete açıldı.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, kentin fiziki gelişimini sağlayan proje ve yatırımlar ile sosyal belediyecilik hizmetlerini 2015 yılında da sürdürdü. Tuzla’yı bir cazibe merkezi haline getiren ve yaşamın her alanında etkisini hissettiren hizmetler, Tuzla’da yaşam kalitesini arttırdı, Tuzla’nın standartlarını yükseltti. Doğrudan ve dolaylı etkileri ile Tuzla’yı bir yaşam merkezi haline getiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, 2016 yılında da başta Tuzla Kule olmak üzere onlarca projeyi daha ilçe halkının hizmetine sunacak.

Bu galeri 26300 kere görüntülenmiş.06 Ocak 2016, Çarşamba

Toplam 9 sayfadan 1. sayfadasınız.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın vizyon projesi Tuzla Marina, alışveriş üniteleri, tema parkı ve 750 tekne kapasitesine sahip dünyada örneği olmayan marinasıyla kapılarını dünyaya açtı. Türkiye’nin en büyük ve vizyon projelerinden biri olarak inşa edilen Tuzla Marina, İstanbul’un fethinin 562. yıldönümünde hizmet vermeye başladı. Tuzla Marina, denizin üzerinde konumlanan adacıklarda 154 üniteli alışveriş merkezi, dünyanın en hızlı roller coaster´larından ikisine sahip tema parkı ve 750 tekne kapasitesine sahip marinasıyla eğlence, deniz, alışveriş ve sosyal yaşamı bir arada sunuyor. Tuzla Marina’nın ihtiyacı doğrultusunda yönetici, tezgahtar, temizlik/güvenlik, garson, AVM güvenlik/ temizlik, bulaşıkçı, mutfak personeli, ön büro/muhasebe, şoför ve gişeci iş kollarında istihdam edilen 2.127 kişi için Tuzla Belediyesi tarafından mesleki eğitim düzenlendi. Mesleki eğitim ile sertifikalandırılan işçi adayları, ihtiyaç doğrultusunda Tuzla Marina’ya yönlendirilerek istihdam edildi. Tuzla Marina ile Tuzla İDO İskelesi arasında hattı oluşturulan Nostaljik Tren, ücretsiz seferleriyle hizmete başladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki