AK Gençlik Geleceğe Hazır

Bu haber 11248 kere okunmuş.29 Ekim 2018, Pazartesi - 15:43

AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı ve Yönetiminin organize ettiği partinin kuruluşundan bugüne kadar AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı yönetiminde görev alan üyeler “ Gençlik Kolları Vefa Yemeği”nde bir araya geldi.

“ Gençlik Kolları Vefa Yemeği”ne AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, AK Parti İstanbul İl Yöneticisi Tuzla Koordinatörü Gülten Durdu, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları 1.Bölge Teşkilatlanma Başkanı Tuzla eski Gençlik Kolları Başkanı Tarık Kuşçu, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk ve kurulduğu günden bugüne Gençlik Kollarında görev yapan Gençlik Kolları Başkanları ve yönetimleri katıldılar.

AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen “ Gençlik Kolları Vefa Yemeği”nde birlik ve beraberlik mesajları verildi. Söz alan eski Gençlik Kolları Başkanları dava şuuru ve bu davada gençliğin önemi konularına değindiler.

AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkan Hakan Yıldızcı, gençlik kolları olarak 31 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel Seçime hazır olduklarını ifade ederek, bu seçimin önemine vurgu yaptı.

Daha sonra kürsüye çıkan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti İstanbul İl Yöneticisi Tuzla Koordinatörü Gülten Durdu ve İstanbul Milletvekili İsmet Uçma da birer selamlama konuşması yaptılar.

“ Gençlik Kolları Vefa Yemeği”nde daha sonra eski ve yeni Gençlik Kolları üyeleri dilek, şikayet ve önerilerini sundular.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki