AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Talha Tayfur, geçtiğimiz hafta “Hayırlı Olsun” ziyaretidnde bulunan Cumhur İttifakı Ortağı MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Cumhur İttifakının çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunan Talha Tayfur ve Erdem Doğruer, Tuzla’daki çalışmalar hakkında da istişare yaptılar.

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı Kongresinde İlçe Başkanı seçilen Av. Talha Tayfur, MHP İlçe Başkanı Erdem Doğruer ve Yönetiminin kendisine hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, ilk iade-i ziyaretini de Cumhur İttifakı ortağı MHP Tuzla İlçe Başkanlığı’na yaptığını belirterek, “ Biz zaten Cumhur İttifakı ortağımız MHP Tuzla İlçe Başkanımız Erdem Doğruer ile sıklıkla görüşüyoruz ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Tuzlamız için Türkiye için Cumhur İttifakı olarak birlikte yürüyeceğiz. Cumhur İttifakı Pazara kadar değil mezara kadar süreceğini her ortamda söylüyorum. Önümüzdeki 2,5 – 3 yıllık süreçte Cumhur İttifakı olarak Tuzlamızda ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Bugünkü ziyaretimizde bizlere gösterdikleri samimiyetten dolayı mevkidaşım MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer ve Tüm MHP’li yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum birlik beraberliğimiz daim olsun” dedi.

MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer’de AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Talha Tayfur’a ve Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “ 2023 ve 2024 Seçimleri öncesi her iki Parti Teşkilatlarını yenileyerek güçlendirdi. Cumhur İttifakı olarak AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığına seçilen Av.Talha Tayfur ve Yönetimine tekrardan Hayırlı Olsun demek istiyorum. Tuzla’da yenilenen Kadrolarımızla Mahalle Mahalle yapacağımız yeni çalışmalarla Tuzla Halkın gönlündeki yerimizi sağlamlaştıracağız ve yeni gönüller yaparak daha da güçleneceğiz. Ziyaretlerinden dolayı bir kez daha Cumhur İttifakı ortağımız AK Parti Tuzla İlçe Başkanımız ve Yönetimine teşekkür ediyorum. Birlik beraberliğimiz daim olsun” dedi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur ziyaretin sonunda MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer'e özel yapım El Yazması Ahşap Elif Harfi hediye etti.