AK Tuzla İlk Günkü Aşkla Bir Arada

Bu haber 7097 kere okunmuş.22 Ekim 2018, Pazartesi - 19:43

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak tarafından organize edilen “Teşkilat Buluşma Programı” ile 2002 yılından beri görev yapan tüm ilçe yöneticileri ve meclis üyeleriyle yemekte bir araya geldiler.

Göreve geldiği günden itibaren teşkilatının her kademesiyle bir araya gelip tek tek görüşme yapan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, son olarak önceki dönemlerde görev yapan ilçe yönetim kurulları ile bir araya gelerek yaklaşan seçimler hakkında istişarelerde bulundu.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Yönetiminin organize ettiği yemeğe İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, AK Parti İstanbul İl Yöneticisi Tuzla Koordinatörü Gülten Durdu, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çabuk, Serhan Kural, Derya Bacacı eski İlçe Başkanları, Milletvekili Adayları, Meclis Üyeleri de katıldılar.

2002 yılından bugüne kadar AK Parti’de görev almış yöneticilerle yemekte bir araya geldiklerini ifade eden AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak dava bilincine değinerek yaptığı konuşmada, “ Partimizin kuruluşundan bu güne geçen 17 senede görev yapmış tüm arkadaşların bir masa etrafında eksiksiz buluşması bu davanın ne kadar büyük olduğunun en büyük göstergesidir. Geçmiş yılların ve birikmiş insan kaynağının vermiş olduğu güven ve tecrübe ile bu çalışmaların uzun yıllar daha süreceğinden şüphem yok. Aynı özveri ve bilinçle yaklaşan yerel seçimlerde de partimizin her kademesinin bir seferberlik haliyle hareket edeceğini ve yerel seçimlerden çok daha öte anlamlara sahip 31 Mart seçimlerinin büyük bir zaferle sonuçlanacağına inanıyorum” dedi.

Program daha sonra Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülten Durdu ve İstanbul Milletvekili İsmet Uçma’nın konuşmaları ile devam etti.

Önceki dönemlerde görev alan gençlik kolları ve kadın kolları başkanlarının da söz aldığı yemekli toplantı, yapılan istişare ve değerlendirmelerin ardından hatıra fotoğrafı çekilerek son buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki