AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı, Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı’nda Yerel Gündemli ve Geniş Katılımlı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde partilileri buluşturan Yerel Gündemli ve Geniş Katılımlı İstişare ve Değerlendirme Toplantısına AK Parti İstanbul Yöneticisi Tuzla Sorumlusu Mehmet Fatih Serdar, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, 3 Kademe İlçe Yöneticileri, AK Partinin Kuruluşundan Bugüne Kadar, AK Parti Çatısı Altında Hizmet Etmiş Teşkilat Mensupları, Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanları katıldı.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Üzülme! Bu davanın sahibi Hak’tır. Hak olan davada zafer muhakkaktır. Kıymetli dava Arkadaşlarım sizlerle başardığımız ve yıllardır yol yürüdüğümüz bu davada yeni zaferler inşa etmek üzere 15 Nisan 2018 Pazar günü yapılan 6. Olağan Kongrede İlçe Başkanı seçildim. Gelir gelmez yaşadığımız 3 seçimde de teşkilat olarak tüm enerjimizi seçim kazanmak üzere harcadık. Sefere çıkmak bizim elimizde ama zafer Rabbimin elindedir. Elimizden geleni en iyisini hep birlikte yaparak Tuzla’nın başına Dr. Şadi Yazıcı Başkanımızı tekrar seçtirdik.  Bunu birlikte gerçekleştirdik. filanca kişiler yeni Parti kuruyormuş, şöyle diyormuş, filanca kesim saçma sapan yollara tevessül ediyormuş, bunların hiçbirinin zerre kadar kıymeti yoktur. Genel anlamda baktığınızda öyle güçsüz bir Parti değiliz. AK Parti yine 44-46 Bantlarında halkının güvenini ve oyunu almış bir partidir. yine sizlerle yeni zaferlere imza atacaktır. Bugün buraya katılarak çok önemli mesajlar verdiniz. İyi ki varsınız, İyi ki hep beraberiz” dedi.

Suat Durak, konuşmasının sonunda “ Seçildiğimiz günden beri Danışma Meclisi yapma fırsatımız olmadı. Ay sonu Geniş Katılımlı Büyük Bir Danışma Meclisi gerçekleştireceğiz” dedi.

Programda konuşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ Bugüne kadar 16 Seçim yaşadık. Son seçim hariç başımız dimdik seçimlerden çıktık. AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar Tuzla’daki bütün seçimleri kazanmıştır. Buradaki başarı sizlere aittir. Sizlerle birlikte başardık. Kendiniz bir alkışlayın dedi. Demokrasilerde 18 yıl dimdik ayakta durmak ve kazanılan başarılarda ve hala büyük bir parti olabilmek dünya siyasi tarihinde hem tez konusu olacak büyük bir başarıdır. Hep birlikte AK Parti olduk. Hep Birlikte Tek Yürek Olduk. Hep Birlikte Türkiye Olduk. 18’nci yılında hala dimdik ayaktaysak bunun yegane bir sebebi vardır. Birbirimizle olan hukukumuzun, kardeşliğimizin ve amaçları ve idealleri birleşmiş insanların bir arada bulunmasından kaynaklanıyor. Görevlerimizi en iyi şekilde yapmak ve onun verdiği huzurla da zamanı geldiğinde de aynı duygularla emaneti başka arkadaşa ve esas sahibi olan Halka teslim etmeyi Rabbim bizlere nasip etsin dedi. Şunu da ifade etmek gerekirse AK Parti hala birincidir ve hala Türkiye’nin tek umududur. Alternatifi olmadığı nettir. AK Partimiz çıtayı yükseltmiştir. Kendi çıtasını aşmak yönünde hizmet kalitesiyle Dünya Standartlarının üstünde olan bir Yaşam Kalitesine ulaşmak, Sosyal, Ekonomi, Kültürel Yaşam ve Yerel Yönetimlerde dahil olmak üzere bunları başarmak için de yine bir ve beraber olurak başaracağız” diye ifade etti.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, konuşmasının ardından göreve geldiği 2009 yılının ilk günden itibaren şimdiye kadar gerçekleştirdikleri hizmetlerin olduğu bir sunum yaptı ve 31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimlerdeki vaatlerinde yapmak istedikleri projeler ve durumları hakkında partilileri bilgilendirdi.

Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı, Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı’nda Yerel Gündemli ve Geniş Katılımlı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda partililere söz vererek düşünceleri ve fikirleri alarak, bilgilendirme yaptı.