AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve ilçe yönetimi, 11 ayın sultanı Mübarek Ramazan ayını dolu dolu geçirdiler.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak önderliğinde ilçe yönetimi Ramazan ayını dolu dolu geçirdiler. Teşkilatın her kademesinde yer alan partililerle iftar programları düzenleyerek, istişarelerde bulunan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, sivil toplum kuruluşlarını da es geçmeden iftar programlarına katılıyor.

Tuzla’nın mahallelerindeki AK Parti teşkilatları tarafından düzenlenen iftarlara katılan Suat Durak, mahalle yönetimlerinin çalışmaları hakkında mahalle yönetimlerinden bilgiler alıyor. AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Yönetimi, 23 Haziran 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Cumhur İttifakı adayı olan Binali Yıldırım’ın Tuzla’daki programlarına tam kadro katılım sağlarken, açılışlara da katılmayı ihmal etmiyor.

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı olarak her zaman sahada olduklarını belirten Başkan Suat Durak, “ Bizler halkımızın kapısını sadece seçim zamanı çalanlardan, halini hatırını kırk yılda bir soranlardan olmadık. Tüm teşkilat kademelerimizle daima sahada olduk, olacağız” dedi.

Ramazan ayının son günlerini yaşadığımız bu günlerde, Ramazan’ın birlik beraberlik ayı olduğunu ifade eden Başkan Suat Durak, “ Mağfiretin, affın ve kardeşliğin, bölüşmenin manasını taşıyan Ramazan ayının son günlerindeyiz. Bu mübarek aya bizi kavuşturan Rabbim’e ve sonrasında bu ay içerisindeki Kadir Gecesi’ne kavuşturan Rabbim’e binlerce şükretmemiz gerekiyor. Rabbim birçok rızıktan bizi nasiplendirecek ama şöyle bir düşünmenizi istiyorum. Dünyada bir sürü mazlum coğrafya var; Suriye, Mısır, Libya, Somali. Dil, din, ırk ayırt etmeden söylüyorum Ramazan ayının bu son günlerinde yiyecek ekmeği olmayan, içecek suyu olmayan, günlerce oruç tutan insanları düşünmenizi istiyorum. Ben şimdiden Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı kutluyorum” dedi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, iftar programlarının yanı sıra sahur programlarına da katılıyor. Son olarak 23 Haziran 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Cumhur İttifakı adayı olan Binali Yıldırım’ın, Gebze- Harem Minibüsçüler Derneği ve Tuzla-Pendik Birleşik Minibüsçüler Derneği ile sahur programına katıldı. Bu sahur programına eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ta katıldılar.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak tüm Tuzlalıların Mübarek Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını da kutladı.