AK Tuzla’dan Mahalle Başkanları’na Vefa

Bu haber 14577 kere okunmuş.05 Kasım 2018, Pazartesi - 14:48

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı, geçmiş dönemlerde Mahalle Yönetimlerinde yer alan üyelerle Vefa Yemeğinde bir araya geldi.

AK Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar Mahalle Yönetimlerinde yer alan üyelerle Vefa Yemeğine AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İlçe Yöneticileri, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı ile eski ve yeni Mahalle Başkanları ve yönetimleri katıldı.

AK Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar Mahalle Yönetimlerinde yer alan üyelerle Vefa Yemeğinde birer konuşma yapan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve İstanbul Milletvekili İsmet Uçma birer selamlama konuşması yaptılar.

Mahalle Başkanları ve Yönetimlerinin sordukları sorulara AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı cevap verdiler. İstanbul Milletvekili İsmet Uçma’da Tuzla’daki bu birlik ve beraberliğin hizmetlerdeki başarısının sırrı olduğuna dikkat çekti.

AK Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar Mahalle Yönetimlerinde yer alan üyelerle Vefa Yemeğinde AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı programda masaları tek tek dolaşarak sohbet ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki