İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri ile birlikte ALPİ Diş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin ile Tuzla Aydıntepe’deki işyerinde kahvaltıda bir araya geldi.  

ALPİ Diş Tuzla Aydıntepe tesislerinde Avrasya Gazeteciler Derneği  Başkanı Oğuzhan Bayrak ziyarette yaptığı kısa konuşmada, Türkiye Gazeteciler Federasyonu 60. Başkanlar Konseyinin İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneğinin ev sahipliğinde, İstanbul’da gerçekleşmesinde ana sponsorumuz olan ALPİ Diş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin’e verdiği büyük destekten dolayı teşekkürlerini iletti.

ALPİ Diş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, Bölgede hizmet veren yerel medyanın önemine vurgu yaparak, “ Bölgemizde bulunan işletme sahiplerinin mutlaka yerel medyayla çalışmalarını tavsiye ederim” dedi.

Murat Şahin, “ Bundan 4 yıl önce 10 kişiyle çalışmaya başlayan ALPİ Diş bünyesinde Uzman diş hekimleri, Docent Diş Cerrahları, implant ile diş ameliyatlarının yapıldığı hastanemizde 160 personelimizle çalışmalarına devam eden bir kuruluşuz. ALPİ Diş hastanemize yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalarımız var, gelmeye devam ediyorlar, ALPİ Diş olarak ilk olarak İstanbul genelinde yeni şubelerimiz açılacak, İstanbul dışında da ilk olarak Antalya şubemizi 2020 yılında açmış olacağız” dedi.

Murat Şahin, ALPİ Diş Tuzla Aydıntepe şubesinde gazetecilere bir sürpriz yaparak köy kahvaltısı ikramında bulundu.