Tuzla Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Erkan Yavuz Atagün ve ailesi 2 sene önce vefat eden babaları Hacı Ziya Atagün’ün ruhuna Kur’an-ı Kerim okutarak iftar verdi.

İçmeler Muhammed-Ül Emin Camii ve Kuran Kursunda bahçesinde verilen iftara Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer, Tuzla Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Tuzla İlçe Yöneticileri, AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Anadolu Yakası OSB Başkanı Murat Çökmez, İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği Onursal Başkanı Hakan Manici, Tuzlaspor’da daha önce Teknik Direktörlük yapmış olan Köksal Terzi ve Aydın Kaldırım, Atagün Ailesi ve sevenleri katıldılar.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve dualarla başlayan iftar, hep birlikte açılan oruçların ardından katılanlar hep birlikte Atagün ailesinin 2 sene önce vefat eden babaları Ziya Atagün ruhuna dua ettiler.

Tuzla Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Erkan Yavuz Atagün iftar programında yaptığı konuşmada, “ İki yıl önce rahmetli olan babamız Ziya Atagün’ün ruhuna iftar verdik. İftarımıza katılarak dualarımıza ortak olan başta Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı olmak üzere, herkese teşekkür ediyorum. Davetimize katılan misafirlerimizden Allah bin kere razı olsun” dedi.