Başkan Yazıcı Şifa ve Mimarsinan Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Bu haber 637 kere okunmuş.07 Şubat 2019, Perşembe - 11:17

Yaptığı hizmetlerle Tuzla’ya çağ atlatan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla’nın mahallelerinde düzenlenen “ Söz Sizde” programlarıyla vatandaşlarla buluşuyor.

Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, önceki gün gerçekleştirilen programla Şifa Kültür Merkezi’nde Şifa ve Mimarsinan Mahallesinde yaşayan vatandaşlarla buluştu.

Şifa ve Mimarsinan Mahallelerinde yaşayan vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Dr. Şadi Yazıcı, bu iki mahallemize yapılan hizmetleri anlatırken, Tuzla Belediye Başkanı olduğu 2009 yılından bugüne kadar Tuzla’da yaptıkları hizmetleri ve önümüzdeki dönemde yapacakları hizmetleri tek te anlattı.

Başkan Yazıcı, “ 18 yıldır Tuzla’da siyasetçi olarak hizmet ediyorum. 10 yıldır Tuzla Belediye Başkanı olarak sizlere hizmet ediyorum. Bugüne kadar yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermedik. Özellikle Mimarsinan Mahallemizde, 62 yıldır süren 726 parsel sorununu kısa sürede çözdük. Önümüzdeki dönemde de sizlerin görev vermesiyle çok çalışacağız, Ortak Akılla birlikte başaracağız” dedi.

Şifa Kültür Merkezindeki programda daha sonra bu iki mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, önümüzdeki dönemde de sonuna kadar destek vereceklerini ifade ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki