Başkan Yazıcı “Sizinle Başardık, Yine Sizinle Başaracağız”

Bu haber 749 kere okunmuş.07 Şubat 2019, Perşembe - 11:18

Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, mahalle buluşmalarının ikincisinde Aydıntepe ve İçmeler Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarla İdris Güllüce Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak’ın da katıldığı “ Söz Sizde” programlarının İçmeler ve Aydıntepe Mahallesi sakinleriyle buluşma programına Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çabuk, Serhan Kural, Derya Bacacı, İlçe Yöneticileri Meclis Üyesi Aday Adayları, Mahalle Muhtarları ve Mahalle sakinleri katıldı.

Aydıntepe ve İçmeler Mahallelerinde yaşayan vatandaşlarla “ Söz Sizde” programında konuşan Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, 10 yıllık Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı hizmetleri anlatırken, programa katılan vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdiler.

Başkan Yazıcı önümüzdeki dönemde gerçekleştirecekleri projelerden de bahsederken, İçmeler ve Aydıntepe Mahallelerinde yaşayan vatandaşların da sorularını tek tek cevapladı.

Aydıntepe ve İçmeler Mahallesi sakinleriyle “ Söz Sizde” programına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatının anlatıldığı “Reis” filmin  başrol oyuncusu Reha Beyoğlu’da katıldı.

“ Söz Sizde” programlarının üçüncüsü Aydınlı Mahallesi’nde Mutlu Düğün Salonunda bu akşam gerçekleştirilecek.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki