‘Bizim Çocuklarımız’ İstanbul Şehir Üniversitesi Çocuk Şenliği’nde Doyasıya Eğlendi

Bu haber 824 kere okunmuş.03 Mayıs 2019, Cuma - 10:49

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’na kayıtlı ‘Bizim Çocuklarımız’ İstanbul Şehir Üniversitesi 23 Nisan Çocuk Şenliği’ne katıldı.

İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampüsü’nde gerçekleştirilen Çocuk Şenliği’nde Bizim Çocuklarımız, aileleri ve Kadın Kent Gönülleri ile birlikte doyasıya eğlendi.
Bizim Çocuklarımız, uçurtma yapımı, yüz boyama, boyama etkinlikleri, halat çekme oyunu, dans yarışmaları, zipline, çuval yarışmaları, sandalye kapmaca ve birbirinden eğlenceli oyunlarda yaşıtlarıyla birlikte oynayarak şenliğin tadını çıkardı. Oyunlarda dereceye giren Bizim Çocuklarımız’a İstanbul Şehir Üniversitesi yetkilileri tarafından hediyeler verilerek bayramları kutlandı.
‘’Bizim Çocuklarımız’’ aileleri ve Kadın Kent Gönülleri, Tuzla Belediyesi’nin ikramları ile kampüste piknik yaparak birlik ve beraberliklerini pekiştirdi.
Bizim Çocuklarımız ve aileleri, şenliğe katılmalarını sağlayan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve İstanbul Şehir Üniversitesi’ne teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki