CHP Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanlığında tek aday ile gidilen kongrede Kurtuluş Aras, başkanlığa seçildi.

CHP Tuzla İlçe Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen kongre İstiklal Marşı ve Saygı Duruşunun ardından başladı. Tek liste ile yapılan kongrede Kurtuluş Aras ve Yönetimi, delegeler tarafından seçilerek göreve getirildi.

Kongrenin ardından bir açıklama yapan yeni CHP Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kurtuluş Aras, “ 12. Olağan Gençlik Kolları Kongremiz öncesi, gençlerimizle yaptığımız istişareler sonucunda ortak ve tek bir listede birleşme kararı aldık ve yönetimimizi oluşturduk.

Oluşturulan listede bulunan ve bulunmayan gençlerin önerisi sonucunda şahsımın aday olması noktasında görüş bildirdiler. Bunun sonucunda tek liste olarak seçime girdik. Her şeyden önemlisi tüm arkadaşlarımızın orta noktada buluştuğu bir yönetim oluşturduk. Bu günden sonrada elimizden gelenin bir fazlasını yapmaya çalışarak “Ayrıştırıcı Değil Birleştirici Olacağız” dedi.

Gençlik Kolları Kongresinde konuşan CHP Tuzla İlçe Başkanı Ali Eren Bingöl, yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyerek, Kurtuluş Aras ve Yönetimine başarılar diledi.

Yapılan Kongrenin ardından CHP Tuzla İlçe Gençlik Kolları Yönetimi şu isimlerden oluştu;

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

KURTULUŞ ARAS (BAŞKAN)

KANSOY ÇALASIN

BURÇAK ATASEVER

NEVAL SÜRMELİ

FULYA OLÇAY

RIZACAN GÜNDOĞDU

MAHSUN ARDIÇ

MURAT ÇAM

RAFET ATEŞOĞLU

ALİHAN DENİZ EROL

ŞAFAK YUTSEVER

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

ÖMER ATMACA

TARIK AKPINAR

OZAN ÖZTÜRK

SONER GÜNDÜZ

CANER KIZILTEPE

BARKIN KAZMAZ

IŞILAY BÜTÜN

SERKAN OĞUL

CENK YÜREK

YALÇIN GÖRKEM DEMİRKAYA

İL DELEGELERİ

KURTULUŞ ARAS

ERSİN POLAT

HAYDARCAN TAYANÇ

UMUT BALA

MÜRSEL AKTUĞAN