CHP Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kurtuluş Aras’ın yönetimine yaptığı usulsüz atamalar parti içinde gündem oldu. Parti içerisinde Kurtuluş Aras’ın yönetimine yaptığı usulsüz atamaların üzerini kapatan ismin ise Bülent Akköse olduğu konuşuluyor.

CHP Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kurtuluş Aras’ın yönetimine usulsüz atamalar yaptığı parti içinde konuşulurken, bu usulsüzlükleri ise ört bas edenin önümüzdeki dönem CHP’den Tuzla Belediye Başkan Adaylığını düşünen Bülent Akköse olduğu konuşuluyor.

Partili bir yetkiliden alınan bilgiler ışığında özellikle CHP Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kurtuluş Aras ile Bülent Akköse’nin yakın dost oldukları biliniyor. Bu nedenle Bülent Akköse’nin her konuda desteklediği Kurtuluş Aras’ı bu seferde Gençlik Kolları’na yaptığı usulsüzlükleri kapatma noktasında desteklediği konuşuluyor.

Bülent Akköse’nin Gençlik Kolları Başkanı Kurtuluş Aras’ın yaptığı usulsüzlükleri görmezden geldiği merak edilen konular arasında olurken,  CHP Tuzla İlçe Başkanı Eren Ali Bingöl’ün, Gençlik Kolları’nda usulsüz atamalar yapıldıysa neden bu kadar sessiz kaldığı da merak konusu.