MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer, son günlerde partisi adına çeşitli mecralarda vatandaşlardan iş bulma bahanesiyle para talep edildiği söylemlerinin kendilerine geldiğini belirterek, sosyal medya hesabından “İlçe başkanlığı adına iş bulma yalanı söyleyip insanlardan para talep edenlerle bir alakamız yoktur. Bu tür bir yaklaşıma maruz kalan vatandaşlarımız ilçe başkanlığımıza ulaşabilir” paylaşımında bulundu.

MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;

Tuzla Kamuoyuna;
MHP kurulduğu günden bugüne 81 il 973 ilçe nice belde,köy ve yerleşim yerinde Türk Milletinin huzuru,güveni ve refahı için politikalar üretmiş sayın. Genel Başkanımızın ifadesiyle önce Ülkem ve milletim sonra partim ve ben anlayışı ile bugünlere kadar gelmiştir.
Ülkemizin ve milletimizin geleceğinde yüksek hassasiyetle,yüksek faydalılık üzerine politikaları ile verimli çalışmalarına devam etmektedir.
Son günlerde Tuzla’mızda kimliği henüz belirlenemeyen,varlığı henüz anlaşılamamış,neye hizmet ettiği henüz bilinmeyen biri ya da birileri tarafından Gözbebeğimiz Milliyetçi Hareket Partimizin ismini kullanmak suretiyle insanımıza iş,aş bulma yalanı ile ön plana çıkan ve onlardan para talep eden,yüzsüz,vicdansız, ahlaksız ve alçak insan müsveddeleri olduğu bilgisi tarafımıza ulaşmıştır.
Bu alçak,ahlaksız ve soysuz kişi yada kişiler ile uzaktan veya yakından Partimiz(MHP) ve bizlerin hiçbir ilgisi ve alakası olmadığını belirtmek isteriz.
Bu tür bir yaklaşımla karşılaşan her bir vatandaşımızın ilçe Başkanlığımıza ulaşmasını hassasiyetle istirham ediyorum.
Hassasiyetinize şimdiden teşekkür ediyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum.
Saygı ve sevgilerimle...

İletişim: (0216)494 19 19
Erdem Doğruer