Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı "Askıda tablet" uygulamasıyla eğitime destek olmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı'nında destek verdiği kampanya geçtiğimiz günlerde hayata geçti. Eğitime ve yardıma verdiği önemle her geçen gün yeni projelerle karşımıza çıkan Tuzla Belediye Bâşkanı Dr.Şadi Yazıcı "Askıda tablet" kampanyasıyla birkez daha adından söz ettirirken ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir kendi Youtube kanalından Yazıcı'ya teşekkürlerini iletti.

Türkiye'de bir ilki daha gerçekleştiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı "Askıda tablet" uygulamasıyla eğitime destek olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından başlatılan "Askıda tablet" kampanyasıyla, ilçemizde ihtiyaç sahibi çocuklarımızın bir kısmına tablet hediye edilmişti.

Ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir kendi Youtebe kanalından canlı yayında kampanya için Başkan Yazıcı'ya teşekkürlerini iletti. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın eğitime verdiği önemden bahseden ünlü gazeteci Özdemir " Şadi bey bu konuda çok duyarlı, bize haber gönderdi, biz sizin adınıza 50 tane tablet bağışlayacağız, dedim işte budur. Ben bu kampanyaları milli kampanyalar olarak değerlendiriyorum. Eğitim ve sağlıkta asla kaybetmeyen kampanyalar" şeklinde konuştu.