İYİ Parti Tuzla İlçe Teşkilatı düzenlenen törenle yeni hizmet binasına taşındı. Açılış töreninde konuşan İYİ Parti Tuzla İlçe Başkanı Önder Albayrak, İYİ Parti’yi birinci parti yapacaklarının altını çizdi.

Yeni binanın açılış törenine İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik ve İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ve bir çok davetli katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan İYİ Parti Tuzla İlçe Başkanı Önder Albayrak, İYİ Parti’yi önümüzdeki seçimde birinci parti yapacaklarını ifade ederek, “ Bugün burada görüyorum ki, çok doğru ve çok güzel bir yolda ilerliyoruz. Bu kalabalık bunun göstergesi. Bu yolda hep beraber iyiler ve cesurlar olarak, doğru bildiğimizi nezaket diliyle, güleryüzle anlatarak halkımızın kalbini kazanacağız” dedi.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu yaptığı konuşmada, “ Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bundan 3 yıl önce bir mücadeleyle siyasi hayatına başlayan bu hareket, 1,5 yıl önce resmi kimliğine kavuştu. Bu 1,5 yıl içerisinde de iki tane büyük seçimi atlattık. Ben teşkilatlarımızın özverisine ve çabasına teşekkür ediyorum. Bugün Tuzla İlçe Teşkilatımızın açılışında buraya gelerek bizleri şereflendiren herkese teşekkür ediyorum. Bugün güzel bir tesadüf olmuş, hani hep deriz ya “ Ev alma Komşu al” diye. Biz de CHP ile İttifak Ortağımız ile komşu olmuşuz. İnşallah bu yeni ilçe binamız hayırlara vesile olur. Her değişiklik yenilik getirir, ferahlık getirir. Bundan önce Tuzla İlçe Teşkilatımıza emeği geçmiş olan, bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tuzla İlçe Teşkilatımızın bu yeni yerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

İYİ Parti yeni Tuzla İlçe Başkanlığı binasının açılışında bir konuşma yapan İYİ Parti Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu’da gündemdeki konulara değinirken, İYİ Parti Tuzla İlçe Başkanlığı yeni binasının hayırlı olmasını temenni etti.