Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen AK Parti İstanbul İl Başkanlığı kongresinde Başkan seçilen Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti İstanbul teşkilatlarına yeni bir heyecan getirdi. AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, bir sosyal medya platformunda canlı yayında gençlerle sohbet etti. Burada konuşma yapan Kabaktepe, "Kaybettiğimiz bir seçim var ancak İstanbul'u kaybetmedik. Bu CHP'nin ya da Ekrem İmamoğlu'nun kazandığı bir seçim değil. Bir takım eksikliklerimiz var ve onları toparlayıp gidereceğiz. İstanbul'un sosyolojisi de seçmeni de AK Parti'nin yanında. Bunu 2023 ve 2024 seçimlerinde gösterecek" dedi.

Gençlerle sosyal medya üzerinden sohbet eden Osman Nuri Kabaktepe, kendisini ağırlamaktan keyif alacağını belirterek CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu kahve içmeye davet etti.  

Osman Nuri Kabaktepe, gençlerle sohbetinde kendisine CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun kendisini ziyaret edeceğinin hatırlatılması üzerine, Bundan memnuniyet duyacağını belirterek, “ İki hemşehri olarak her zaman görüşebiliriz. Buyursun gelsin memnun olurum. Konuşmamız İstanbul'a güç katar. Hemşehrimi ağırlamak, güzel bir kahve içmek istiyorum" diye ifade etti.