Kale Okulları İstanbul Avrasya Gazeteciler Yönetimi ile Tuzla Newcastle Lounge Cafede kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıda Özel Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Azak konuşmasında “Yerel basının bizlere olduğu kadar bizlerinde onlara ihtiyacı var. Bizler bu konuda hem yerel basına destek vermek hem de yaptığımız hizmetleri halkımıza duyurmak için bugün sizlerle bir araya geldik. Bizler sizlerle çalışmalarımızı halkımıza aktardığımız sürece halkımızın bizlere olan inancı daha güzel noktalara geleceğine yürekten inanıyoruz. Biz Özel Kale Okulları olarak Tuzla başta olmak üzere Sakarya, Gebze ve Kocaeli’nde 30’a yakın şubemizde çocuklarımıza daha kaliteli eğitim vermek için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz haftalarda Özel Kale Okulları olarak Wushu Kungfu dalında önemli dereceler aldık. Bizler öğrencilerimizin matematik, kimya, fizik, biyoloji dallarında nasıl başarılara imza atmalarını istiyorsak aynı zamanda onların spor dalında da başarılı olmaları için elimizden gelen her şeyi yapmaya özen gösteriyoruz. 

Biz Özel Kale Okulları olarak amacımız doğrultusunda kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu konuda benim yanımda olan mesai arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu gününüzü bizlere ayırarak bugün burada olduğunuz için hepinize de çok teşekkür ediyoruz” dedi.

İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği Başkanı Oğuzhan Bayrak ise “ Biz Türkiye Gazeteciler Federasyonuna bağlı tek Gazeteciler Derneğiyiz. Bizler yola ilk çıktığımızda 7 kişi idik ama şimdi 40 üzerinde üyemizle birlikte hem büyümeye hem de başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz. Biz bir derneğiz Gazetecilerin sorunları ortada bizler sorunları çözmek için çok çabalıyoruz. Şu an ki piyasanın hali malum gönül ister ki Bahir Azak gibi herkes yatırımına devam etsin ve ticaretten kopmasın. Bugün burada sizlerle bir araya gelmemize vesile olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz” dedi. 
Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.