Hizmete başladığı ilk günden beri kalitesi ve konforuyla adından sözettiren SERVET USTA CAĞ KEBABI, dualar eşliğinde açıldı.

İstanbul’un parlayan yıldızı Tuzla, Yep yeni bir mekana kavuştu. Tuzla’nın kalbinin atacağı yeni mekan “SERVET USTA CAĞ KEBABI” nın açılış programına çok sayıda kişi yoğun ilgi gösterdi.
MHP Tuzla İlçe Başkanı Recep Karaot, TUZSİAD Başkanı Erkan Yavuz Atagün, Tuzlaspor Yönetim Kurulu’ndan Levent Ayaz,Tuzla Tokatlılar Dernek Başkanı Ender Demirtaş, Tuzla ve çevre ilçelerden dernek başkanları, iş dünyasından önemli isimlerin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Şimdiden Tuzlalılar’ın ilgi odağı olan “SERVET USTA CAĞ KEBABI” görkemli bir açılışla hizmete merhaba dedi.
Tuzla’da ezberleri bozacak olan “SERVET USTA CAĞ KEBABI” iyi hizmet ve damak tadıyla da konuklarının beğenisini kazanmayı amaçlıyor.
Konuklarını konforu ve kalitesiyle tanıştırmak isteyenServet Usta, bütün Tuzlalılar’ı şık mekanına bekliyor.
Tuzlalılar’ı cağ kebabının eşsiz lezzetiyle buluşturan firma sahibi Fatih Genç, Servet Usta Cağ Kebabı’nın ilçeye hayırlı olmasını temenni etti.
“Gelişen ve büyüyen Tuzla’ya cağ kebabının eşsiz lezzetini getirmek istedik. Bu sektörde yıllardır hizmet ediyoruz. Deneyimli ve profesyonel kadromuzla Tuzlalılar’a hizmet etmek istedik. Mekanımızda cağ kebabının dışında yöresel yemek çeşitlerimizde mevcuttur. Lezzet arayanlar başta olmak üzere bütün Tuzlalılar’ı misafir etmek istiyoruz” diyen İş adamı Fatih Genç, açılış programına katılan herkese ayrıca teşekkür ettiğini belirtti.

Adres: Aydınlı Yolu Caddesi No: 10/49 İçmeler Meydan
Tuzla / İstanbul
E-mail: fatihgnc@gmail.com
Tel: 0216 494 38 25
Gsm: 0533 273 74 28