Milliyetçi Hareket Partisi Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Erdem Doğruer, kendi sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, “ 15 Temmuz’da yaşadığımız çok uluslu darbe ve işgal girişimine, ederi 1 Dolar olan hainlere bu Ülkenin Asil Yiğit Evlatları canlarını vererek engel oldu. Tarihte tanık olduğumuz en alçak ihanet şebekesi FETÖ üzerinden servis edilen Türkiye Cumhuriyet Devleti’nin imha planı, Milletimizin kenetlenmesiyle ters yüz edildi. türkiye’yi dize getirmeyi planlayanlar ağır bir hüsran yaşadı. Üç yıl zaman geçmesine rağmen hala kendilerini bu hain şebekenin süvarisi olarak gizleyen saklayanlar sanmasın ki bilinmiyorlar. Hepsinin sonu gelene kadar mücadelemiz devam edecek. Kamu kuruluşları ve özel sektörlerde unutulduğunu zannedenler hesap günü gecikir ancak asla unutulmaz affedilmez. Ülkemizin içerisine sızan hain FETÖ şebekesini maşa olarak kullanan düşmanlarımız, 15 Temmuz’da düğmeye bastı. Ancak halkımız o düğmeye basan parmakları teker teker kırdı. Bu Ülke, aslında bir İstiklal Savaşı olan 15 Temmuz Direnişinde Kurtuluş Savaşı ruhunun ölmediğini, Türk Halkının özgürlüğüne dokunulduğunda neler yapabileceğini tüm Dünyaya Bir Kez Daha Gösterdi. Bizler 15 Temmuz İhanetini de Destanını da asla unutmayacağız ve unutturmayacağız” dedi.

MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer, 15 Temmuz mesajının sonunda, “ Bu vesile ile 15 Temmuz’da bu ülke için canlarını feda eden kahraman Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize de sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Ülkücülük, Türk Tarihinin Kanuniyetidir. Buhran dönemlerinde zuhur eder. Türk Milletinin kendinden kopma noktasına geldiği, cemiyet yapısına Fetret Vakıasının hakim olduğu, Devletin ortadan kalkma tehlikesine düştüğü tarih anlarında, Milli Bünye “ Türk Milliyetinin var olma ve yücelme davasına gönül vermiş kadroları ortaya çıkarmıştır. Bu kadroların yönetime hakim olmaları ise, Türklük için yeni bir Yükselme Devrini başlatmıştır. Ne Mutlu Türk’üm Diyene” dedi.