Yapılan kongreyle AK Parti Tuzla İlçe Başkanı seçilen Avukat Talha Tayfur’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Cumhur İttifakı ortağı MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer ve yönetimi Talha Tayfur’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Talha Tayfur’u ziyarete MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer, İlçe Başkan Yardımcıları, Kadın Kolları Başkanı Münevver Esma Bayramoğlu, Tuzla Belediye Meclis Üyesi Volkan Beşiroğlu katıldılar.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini bildiren AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Talha Tayfur, “Gerçekleştirdiğimiz 7. Olağan İlçe Kongremizde bizleri yalnız bırakmayan ve bugün de hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi’nin Değerli Tuzla ilçe Başkanı Erdem Doğruer’e ve Yönetim kurulu Üyelerini misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Birlik beraberlik içerisinde ortak kaygımız Tuzla’mıza ve Ülkemize hizmet etmeye devam edeceğimiz MHP’nin İlçe Başkanı Erdem Doğruer ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Talha Tayfur’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer, “AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı Kongresinde delegelerin oylarıyla seçilen AK Parti Tuzla ilçe Başkanı Av. Talha Tayfur beyi teşkilat mensuplarımızla ziyaret ettik. Sayın Başkanı ve yönetimini tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Cumhur İttifakı olarak Tuzla için elimizden gelenin fazlasını yapmaya her zaman hazırız. Rabbim dirliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer, AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığına seçilen Talha Tayfur’u ziyaretinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Birlikte olan tabloyu hediye etti.