Pendik Minibüsçüler Derneği 3. Geleneksel Fuarını Düzenledi

Bu haber 1171 kere okunmuş.15 Nisan 2019, Pazartesi - 15:06

Pendik Tuzla Birleşik Minibüsçüler Derneği tarafından düzenlenen geleneksel fuarın 3.sü Pendik Minibüs Duraklarında gerçekleştirildi.

Pendik Minibüsçüler Derneği tarafından geleneksel hale gelen fuarın bu yıl 3.sü Pendik’te düzenlendi. Fuara Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın yanı sıra, MHP Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe, Tuzla Belediye Meclis Üyesi Güven Yiğit, birçok firma, minibüsçüler ve vatandaşlar katıldı.

Geleneksel fuarın açılışını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Pendik Minibüsçüler Derneği Başkanı Vedat Açıkgöz ve davetlilerin birlikte yaptılar.

Vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği fuara 35 firma katıldı. Fuarı düzenleyen Pendik Minibüsçüler Derneği Başkanı Vedat Açıkgöz ve yönetimi, kurumsallaşarak şoför esnafına hakettikleri itibarı kazandırmaya çalıştıklarını belirttiler. Başkan Vedat Açıkgöz ayrıca, minibüs şoförlerinin kılık kıyafetini tek tip ve düzenli hale getirerek yolcuların memnuniyetini kazanmak istediklerini söyledi. Yolcular için şikayet hattı kuran dernek yönetimi ayrıca minibüs yolcuları için programladıkları bir mobil uygulamanın da yapım aşamasında olduğunu kaydetti.

Pendik Minibüsçüler Derneği Başkanı Vedat Açıkgöz fuarla ilgili açıklamalarda bulunarak, “ 35 firmamızın katılmış olduğu büyük bir etkinlik yaptık. Minibüsçülerin 3. Geleneksel etkinliğini gerçekleştirdik. Araçlarımıza almış olduğumuz firmalarla çeşitli anlaşmalar yaptık. Minibüsçü esnafımız daha ucuza bu fuarda araç almaya başladı. Katılımlarında dolayı bütün kurumsal firmaların hepsine çok çok teşekkür ediyoruz. Bizi onurlandıran Şadi Yazıcı başkanımıza da teşekkür ediyoruz. Gelen bütün esnafımıza ve basın arkadaşlarımıza da teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki