Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Yılmaz ve hastane yetkilileri, pandemi nedeniyle ara verdikleri bölgede yayın yapan basın mensuplarıyla geleneksel kahvaltı programını bu yıl yeniden gerçekleştirdi.

Kahvaltı programına Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Yılmaz,  Halkla İlişkiler Sorumlusu İlknur Sarıtoprak, Başhekim Dr. Seyit Özdemir, Kadın Doğum Uzmanı Tufan Babayiğit ile Pendik, Kartal, Tuzla ve Maltepe bölgelerinde yayın yapan TV ve gazete çalışanları katıldılar.

Yerel Basınla kahvaltı programında bir konuşma yapan Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Yılmaz, Şifa Hastanesi’nin öncelikli olarak bireyin sağlığını esas aldığını, hasta memnuniyetinin hizmet politikalarının temelini oluşturduğunu ifade ederek; “Kısa bir süre önce kurumumuzdan emekli olan başhekimimizin yerine bu göreve ekibimizde görev yapan Ürolog Dr. Seyit Özdemir’i getirmiş bulunuyoruz. Kadromuzu kanser cerrahisi alanında da isim yapmış Kadın Doğum Uzmanı Tufan Babayiğit’i de aramıza alarak güçlendirmiş bulunuyoruz” dedi.

Pendik Şifa Hastanesi tarafından düzenlenen yerel basınla kahvaltı programı karşılıklı sohbetin ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.