Teknik Direktör Bayram Toysal Tuzlaspor yönetim Kurulu ile karşılıklı anlaşmaya vararak görevinden ayrıldı. Bu sabah yapılan görüşmeden sonra Bayram Toysal ve yardımcı antrenörleri Nuri Öktem, Recep asil, Haydar Can Eren ve Şenol Karagöl mavi-beyazlı ekiple ilişiğini kesti. Yönetim, futbolcular ve kulüp personeli ile tek tek vedalaşan Toysal yaptığı açıklamada “Bugünden itibaren Tuzlaspor’a veda ediyoruz….Görevde olduğum sürece takımımın performansından hep memnun kaldım. Futbolcularım hep en iyi şekilde çalışıp görevlerini yerlerine getirdiler. Tuzlaspor’la çalışmamda bana bu fırsatı veren kulüp başkanımız Fevzi İlhanlı’ye ve çok sevdiğim ağabeyim Sportif Direktörümüz Numan Polat’a teşekkür ederim…” dedi.

TOYSAL “TUZLASPOR’DA ÇOK GÜZEL ANILARIM OLDU…HİÇ UNUTMAYACAĞIM”

Bu tür ayrılıkların kolay olmadığını hayatın içinde var olan şeyler olduğunu söyleyen Toysal “Yeni bir heyecan, yeni bir arzu ve istekle yeni kulübümüz Hatayspor’la anlaştık…Orada da elimizden gelen her şeyi yapacağız….Tuzlaspor’da geride bırakacağım duygular beni etkiliyecek…Tuzlaspor’a çok emek verdik, bütün takım. Teknik ekip muhteşem çalışma örneği gösterdik. Bundan sonra şüphem yok ki Tuzlaspor şampiyonluk ipini mutlaka göğüsleyecektir. Bütün camianın herşey gönüllerinde ki gibi olsun” dedi.

NUMAN POLAT “TOYSAL VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Tuzlaspor Sportif Direktörü Numan Polat ise Bayram Toysal ve ekibine teşekkür ederek “Tuzlaspor için çok emek verdiler…Kendilerine bundan sonra ki spor yaşamlarında yeni kulüplerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.