Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “Eğitim Kenti Tuzla” vizyonuyla hizmet veren Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, takdir alan veya karnesinde tüm notları çok iyi olan öğrencileri madalya ile ödüllendirme geleneğini bu yıl da sürdürdü. 1.500 öğrenciye madalya verildi.

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı kapanış törenini Yayla Mahallesi Şubesi’nde gerçekleştirdi. Bu yıl 5.178 kursiyere çeşitli branşlarda ücretsiz eğitim veren Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, takdir belgesi alan veya karnesinde tüm notları çok iyi olan 1.500 öğrenciye Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın madalya hediyesini verdi. Okul başarılarını Başkan Yazıcı’nın madalya hediyesi ile taçlandıran ve anıları arasına katan öğrenciler, tatile keyifli bir başlangıç yaptı.
Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın çocuklar ve gençlere verdiği önemi ifade etti.  Özcan, “Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla’yı bir eğitim kenti yapıyor. Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimi bizim için çok önemli. Biz de eğitime yatırım yapmaya devam edeceğiz.” dedi.
Törende Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri kursiyerlerinin müzik dinletisi ve halk oyunları ekibinin gösterisi ile konuklarını ağırladı.