Tuzla Kent Konseyi Görev Dağılımını Yaptı

Bu haber 981 kere okunmuş.17 Mart 2020, Salı - 15:27

Tuzla Kent Konseyi yeni dönem Yürütme Kurulu ilk toplantısını Kent Konseyi Başkanı Funda Torlak Hanım başkanlığında yaptı. Toplantıda genel sekreter, meclisler ve çalışma grubu başkanları belirlendi Ayrıca kent konseyinin Makro ölçekte ilk projesi deprem sonrası afet durumuna hazırlık olacağı konuşuldu.

Buna göre Kent Konseyi genel sekreterliğine Aytekin Akkurt getirilirken, kadın Meclisi Başkanı Pınar Ertem, Gençlik Meclisi Başkanı Hüseyin Kurt, Engelliler Meclisi Başkanı Mehmet Emin Eralp oldu.

Toplam'da 20 çalışma grubunun başkanları şöyle oldu;

 

Sıra No

ADI - SOYADI

TUZLA KENT KONSEYİ GÖREV TANIMI

DIŞ KURUM ADI ÜNVANI

 

1

FUNDA TORLAK

Kent Konseyi Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi     

Sanayici

 

2

AYTEKİN AKKURT

Kent Konseyi Genel Sekreteri / Yürütme Kurulu Üyesi     

Sosyolog - Ticari İşletme Sahibi

 

3

ABDULLAH ERDAL İBANOĞLU

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Okan Üniversitesi Hastanesi Genel Müdürü

 

4

ALİ KANDEMİR

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi

 

5

ALPTEKİN TOPAL

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Cahit Arf İlköğretim Okulu Müdürü

 

6

ARZU ERGÜN

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Öğretmen

 

7

AVNİ RAKICI

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Ticari İşletme Sahibi

 

8

AYÇA TEKİN GÜNDÜZ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Avukat

 

9

AYSUN KILIÇARSLAN

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Cumhuriyet Halk Partisi Temsilcisi

 

10

AYŞE AYDEMİR

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tuzla Devlet Hastanesi Başhemşiresi

 

11

AYŞEGÜL DURAN

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Aydıntepe Mahalle Muhtarı

 

12

BİROL KÜTÜK

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tuzla Giresun Dernekleri Temsilcisi

 

13

CEVDET BUDAK

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Behiye Nevhiz Işıl Anadolu Lisesi Müdürü

 

14

CEVHER KILIÇARSLAN

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Cumhuriyet Kadınları Dernek Başkanı

 

15

CUMALİ KELEŞ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Eczacı / İlim Yayma Cemiyeti Tuzla Şube Başkanı

 

16

DURMUŞ KARASOY

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Emekli -  Akfırat Mahallesi

 

17

ERDAL AYAYDIN

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Gebze Mobilyacılar Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı

 

18

ERGİN ŞİRİN

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Manavlar Federasyon Başkanı

 

19

ERGÜN ÖĞÜŞ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Kale Okulları Genel Müdürü

 

20

ESİN ÜNAL

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Sanayici

 

21

ESRA KÖTEN

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Okan Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı

 

22

FERDANE YILMAZ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tuzla Nüfus Müdürü

 

23

FİGEN VARLI

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Resim Öğretmeni

 

24

GÜLİZ MUĞAN

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Okan Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı

 

25

GÜLŞEN YERLİ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tuzla Devlet Hastanesi Başhekim Asistanı

 

26

HAKAN MANİCİ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tuzla Kızılay Temsilcisi / Ticari İşletme Sahibi

 

27

HAKAN TUNÇTÜRK

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tuzla Belediyesi CHP Meclis Üyesi

 

28

HAKAN YILDIZCI

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tuzla Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi

 

29

HAYRİYE BOZKURTLAR

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Fotğraf Sanatçısı - Ticari İşletme Sahibi

 

30

İBRAHİM DORUK

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Milliyetçi Hareket Partisi Temsilcisi

 

31

KEMAL NADİR DÖNMEZ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Adalet ve Kalkınma Partisi  Temsilcisi / Başkan Yardımcısı

 

32

MEHMET AYKAÇ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tepeören Mahalle Temsilcisi

 

33

MEHMET UŞEN

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Ağrı Dernekler Temsilcisi

 

34

MERT BEKTAŞ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Koordinatör

 

35

MERVE TORBALI

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

İstanbul Anadolu Yakası Org. San. Yönetim Kurulu Üyesi

 

36

MERYEM ARIKÖK

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

İstanbul Organize Deri Sanayi Bölge Müdür Yardımcısı

 

37

MERYEM YILMAZ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Sosyal Yardımlaşma İşleri Müdürü

 

38

METİN ÇANGIR

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tuzla Halk Eğitim Müdürü

 

39

MUSTAFA HANÇER

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi Müdürü

 

40

MUSTAFA YILMAZ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi

 

41

MUTLU BOZKURT

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Sabancı Üniversitesi Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü

 

42

MÜRÜVET MEMO

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tuzla Erzurumlular Dernek Temsilcisi

 

43

NACİ YEŞİLKIR

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Demokrat Parti İlçe Eski Başkanı

 

44

NEVİN ER

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Gönül Elleri Çarşısı Sorumlusu

 

45

ORHAN TORLAK

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Gisbir Yönetim Kurulu Üyesi

 

46

ÖZLEM FEDAYİ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Görevlisi

 

47

SAVAŞ KARAOĞLANOĞLU

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Ticari İşletme Sahibi - Ordu Dernekleri Temsilcisi

 

48

SEVİL ACIPINAR SÖNMEZ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Piri Reis Üniversitesi Öğrenci İşleri Uzmanı

 

49

SEYHAN ATÇI

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tuzla Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü

 

50

TANER YILDIZ

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Ticari İşletme Sahibi

 

51

TÜLAY KARASU

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Emekli Yarbay

 

52

VOLKAN BEŞİROĞLU

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Tuzla Belediyesi MHP Meclis Üyesi / Ticari İşletme Sahibi

 

53

YAKUP ERDEM

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Ticari İşletme Sahibi

 

54

YUSUF ERDOĞDU

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Cami İmamı

 

55

ZEKERİYA GÜNDOĞDU

Kent Konseyi                         Yürütme Kurulu Üyesi 

Ticari İşletme Sahibi - Kastamonu Dernekleri Temsilcisi

 

 

KENT KONSEYİ MECLİS VE ÇALIŞMA GRUBU BAŞKANLARI

 

1

PINAR ERTEM

Kadın Meclisi Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi                               

Psikolog - Emekli Bankacı

 

2

HÜSEYİN KURT

Gençlik Meclisi Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi                         

Milli Sporcu / Tekvando Hocası

 

3

MEHMET EMİN ERALP

Engelliler Meclisi Başkanı  / Yürütme Kurulu Üyesi                           

Vala Gedik Okul Müdürü

 

4

AHMET KARAKAŞLI

Sağlık Çalışma Grubu / Yürütme Kurulu Üyesi     

Tuzla İlçe Sağlık Müdürü

 

5

AVNİ ER

Kültür Sanat Turizm Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi     

Eğitimci

 

6

AYDIN BORA

Eğitim Çalışma Grubu Başkanı  / Yürütme Kurulu Üyesi                    

Milli Eğitim Tuzla Şube Müdürü

 

7

EBRU EYÜBOĞLU

Avrupa Birliği Projeleri Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi         

Sosyal Hizmet Uzmanı - Eğitim Yöneticisi

 

8

EMRULLAH ÇETİN

Çevre ve Şehircilik Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi       

Mimar - Samsunlular Dernek Temsilcisi

 

9

ERDEM GÜNERİ

Araştırma Geliştirme (AR-GE) Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi     

Eğitimci

 

10

FUNDA SEVİNÇ

Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi      

Ev Hanımı

 

11

HAMZA TÜRKER

Denizcilik Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi             

Deniz Yıldızı Spor Kulübü Yöneticisi / Ticari İşletme Sahibi

 

12

HASAN MISIR

Sivil Toplum Kuruluşları Çalışma Grubu  Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi     

Emekli Bürokrat

 

13

HÜSEYİN KILIÇ

0 Atık Geri Dönüşüm Çalışma Grubu / Yürütme Kurulu Üyesi     

Vatan Partisi Tuzla İlçe Başkanı

 

14

MEHMET ÖZDURMAZ

Kıdemli Vatandaşlar Çalışma Grubu Başkanı  / Yürütme Kurulu Üyesi     

Al-i Aba Vakıf Eski Başkanı

 

15

MERVE ORHAN

Tanıtım ve Medya Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi     

Ticari İşletme Sahibi

 

16

RECEP DEMİR

Hemşehri Dernekleri Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi      

Tuzla Belediye Başkan Danışmanı

 

17

SAVAŞ AYDEMİR

Afet Gönüllüleri Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi     

İş Güvenlik Uzmanı

 

18

SAVAŞ ERİÇ ÜNAL

Spor Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi     

Piri Reis Ortaokulu Müdürü

 

19

SEMA ÖZLER

Üniversite Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi              

 

 

20

ŞENGÜL ÖZPAGADA

İnsan Hakları Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi        

ADD Tuzla Şube Başkanı

 

21

TUBA ARSLANOĞLU KARAKAYA

Okul Aile Birlikleri Çalışma Grubu Başkanı  / Yürütme Kurulu Üyesi     

Eğitim Yöneticisi

 

22

ZEHRA AKDENİZ

Bilim ve Teknoloji Çalışma Grubu / Yürütme Kurulu Üyesi     

Piri Reis Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı

 

23

ZELİHA YAŞAR ALGÜL

Sanayi ve Ticaret Çalışma Grubu Başkanı / Yürütme Kurulu Üyesi      

Sabancı Üniversitesi İş Geliştirme Kaynak Geliştirme Sorumlusu

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki