Tuzla Kızılay’da Yeni Başkan Sebahattin Demirci Oldu

Bu haber 1355 kere okunmuş.18 Şubat 2019, Pazartesi - 15:57

Türk Kızılayı Tuzla Şubesi 10.Olağan Genel Kurulu Ayyıldız Sosyal Tesislerinde yapıldı. Eski Başkan Mustafa Akman’ın aday olmadığı genel kurulda genel merkezinin tensipleriyle Sebahattin Demirci seçildi.

Divan Başkanlığını Cengiz Tayfur’un yaptığı Divan Yardımcılığını İlhan Çöpoğlu, Katip Üyeliklerini Firdevs Ateş ve Onur Yılmaz Genel Kurula Türk Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Naci Yorulmaz, İstanbul Başkan Yardımcısı İlhami Yıldırım, Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Dogruer ve Yönetimi, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk, Derya Bacacı ve Turgut Özcan, Türk Kızılay Pendik Şube Başkanı Nurettin Beşinci, Kurucu Şube Başkanı Okyay Biçer,  Eski Şube Başkanı Mustafa Akman ve Yönetimi, Tuzla Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, Tuzla Müftüsü Ali Erhun, bağışçılar ve gönüllüler katıldı.

Divan Heyetinin seçiminin ardından geçilen Genel Kurulda Kızılay Tuzla Kurucu Şube Başkanı Okyay Biçer ve görevi Sebahattin Demirci’ye devreden Mustafa Akman birer konuşma yaparak, yeni seçilen yönetime başarılar dilediler.

Kızılay Kongresi’nde bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Kızılay’a yeni bir bina yapılacağının müjdesini verirken, daha önce hizmet etmiş olan Okyay Biçer ile Mustafa Akman’a teşekkür ederken, yeni seçilen yönetime de başarılar diledi.

Tuzla Kızılayı 10. Olağan Kongresinde delegelerin tamamının oyunu alan Sebahattin Demirci, Tuzla Kızılay Başkanı oldu.

Tuzla Kızılay 10. Olağan Kongresinde bugüne kadar hizmet edenlere plaket verilerek teşekkür edilirken, Sebahattin Demirci Başkanlığı’ndaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu.

Türk Kızılay Tuzla Şubesi Yeni Yönetimi

Sebahattin Demirci (Şube Başkanı)

Adnan Kanıtoğlu

Cevdet Alemin

Hakan Manici

Hilmi Şahin

Mehmet Metin

Selahattin Sarı

Turgut Özcan

Veysel Ertaş

ŞUBE YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELİKLERİ

Muhammet Ali Kanıçok

Necati Tosun

İsmail Yallıkurt

Onur Yılmaz

Tevfik Şahin

İlhan Çöpoğlu

Güven Ada

Muharrem Düzcan

Hülya Çetin

ŞUBE DENETÇİLERİ

Cengiz Tayfur

Derya Bacacı

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki