AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından başlatılan “ 100 Bin Yeni Üye” çalışmaları kapsamında, AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı son 2 ayda 3242 yeni üyeyi partiye kazandırdı.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı, İl Başkanlığı tarafından İstanbul’un 39 ilçesinde başlattığı “100 Bin Yeni Üye” daha önce 4014 üye, son iki aylık dönemde de 3242 yeni üye kazandırdı. Tuzla dışından da 527 yeni üyeyi partiye katan AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı, üyelikleri AK Parti İstanbul İl Başkanlığına iletti.

Tuzla’da başarılı bir çalışmaya imza atan AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatında en çok üyeyi parti bünyesine kazandıran Yayla Mahallesi Kadın Kolları Başkanı Sinem Küçük, , AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından teşekkür edilerek kendisine ödül verildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlenen “ 100 Bin Yeni Üye” programı ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak AK Parti’nin hizmet partisi olduğuna işaret ederek , “ AK Parti olarak iktidara geldiğimiz son 18 yılda ülkemize ciddi yatırımlar yaptık. Bunun sonucunda Türkiye bölgesel bir güç oldu. Ülkemiz Sağlık, Ulaşım, Savunma Sanayi ve birçok alanda Dünyanın sayılı Devletleri arasındaki haklı yerini almıştır.  Partimize gösterdikleri teveccühten dolayı tüm Tuzlalı Hemşehrilerimize Teşekkür Ediyorum. Son 2 ayda tüm Mahalle Teşkilatlarımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Meclis Üyelerimiz ve Yönetim Kurulumuz sahada yaptıkları çalışmalarla gönüllerinde Recep Tayyip Erdoğan Sevdası olan vatandaşlarımızı ziyaret ederek üyelik işlemlerini gerçekleştirdiler. Bu süreçte özverili çalışmalarından dolayı tüm Teşkilat Mensuplarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.