TUZSİAD'dan Yetimlere Bayram Kıyafeti

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu ve Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı çocukların bayram kıyafetleri Tuzla Sanayici ve İşadamları Derneği (TUZSİAD) tarafından karşılandı.
Bu haber 37213 kere okunmuş.08 Temmuz 2015, Çarşamba - 12:27

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu ve Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı çocuklar, Tuzla Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Erkan Yavuz Atagün ve üye iş adamlarının bağışları ile Tuzla Marina’daki bir mağazada beğendikleri kıyafetleri alarak bayramı erken karşıladı. Tuzla Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü İlhan Çöpoğlu, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Hayrunisa Gönen, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Serpil Sağlam, Kadın Kent Gönüllüleri, çocuklar ve aileleri, alışverişe birlikte katıldı. Çocuklar, kişi başı 100 TL. karşılığı dilediği kıyafeti aldı.


Hepimiz Birer Yetim ve Engelli Adayıyız
TUZSİAD Başkanı Erkan Yavuz Atagün, “Biz yeni kurulan bir derneğiz. İlk icraatımızda gönüllere girmek istedik. Hepimiz birer yetim ve engelli adayıyız. 500’e yakın ve engelli kardeşimizin bayram sevincine ortak olmanın mutluluğunu ve gururunu birlikte yaşıyoruz. Rabbim inşallah bunun tekrarını nasip eder. Kardeşlerimizi bir nebze sevindirebildiysek ne mutlu bize. Bizi, bu güzel kardeşlerimizle bir araya getiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya ve Gönül Elleri Çarşısı’na teşekkür ederim” dedi.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da, TUZSİAD Başkanı Erkan Yavuz Atagün’e plaket vererek teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki