Tuzla Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (TUZSİAD) Milli Dayanışma Kampanyası’na 100 Bin TL destek oldu.

Tuzla Sanayiciler ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Yavuz Atagün sosyal medya hesabından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na yönelik paylaşımda bulundu.

İçinden geçilen zor günlerin dayanışma duyguları teşvik edilerek ve yardımlaşma hissiyatı harekete geçirilerek aşılacağına yürekten inandığını belirten Atagün, “ Koronavirüs ile mücadele kapsamında canlarını hiçe sayarak insanların sağlığını kurtarmak için uğraşan doktorlarımıza ve sağlık personelimize şükranlarımı sunuyorum. Bu virüsle mücadeleyi bu zorlu süreci el birliği ile dayanışma içerisinde atlatacağımıza inanıyorum” dedi.

TUZSİAD Başkanı Erkan Yavuz Atagün sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetinde #BizBizeYeterizTürkiyem Kampanyası dahilinde Tuzla Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu olarak yapılan istişare sonucu bireysel olarak yapılan bağışlarımız 100.000 TL’ye ulaşmıştır. Tüm Yönetim Kurulu arkadaşlarıma birlik beraberlik adına teşekkür ediyorum. Allah devletimizi milletimizi ve tüm insanlığı korusun” dedi.