Volkan Beşiroğlu Tuzla Belediye Başkan Adayı Oldu

Bu haber 13501 kere okunmuş.16 Kasım 2018, Cuma - 22:30

MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, kendisine ait sosyal medya hesabından paylaştığı yazı ile partisinden Tuzla Belediye Başkan Adayı olmak için görevinden ayrıldı. 
MHP'nin Tuzla Belediye Başkan Adayı olmasına kesin gözüyle bakılan İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, yaptığı bir açıklama ile Tuzla Belediye Başkan Adayı olmak için ayrıldığını ifade etti. 
İŞte MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu'nun kendisine ait sosyal medya hesabından paylaştığı o açıklama, 
" Değerli Ülküdaşlarım, Kıymetli Tuzlalılar, 913 gündür onur ve şerefle yapmış olduğum Milliyetçi Hareket Partisi Tuzla İlçe başkanlığı görevimden 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçiminde Tuzla Belediye Başkanlığına aday olmak İçin bugün itibariyle ayrılmış durumdayım.
Görev yaptığımız süre boyunca bizlerden desteğini esirgemeyen Genel Başkanımız Türk Dünyasının Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey’e, Teşkilat Başkanımız Prof Dr. Edip Semih Yalçın Bey’e, Genel Başkan Yardımcımız İzzet Ulvi Yönter Bey’e, İstanbul Milletvekilimiz Mehmet Bülent Karataş Bey’e, İl Başkanımız Birol Gür Bey’e, Bölge Başkanımız Ümit Gürbüz Bey’e,Yönetim Kurulumuza,Mahalle Başkalarına,Kadın Kolları Başkanlığımıza teşekkür ederim.
İdeallerimizi yaşatmak Ve zirveye çıkarmak İçin gecesini gündüzüne katan ülküdaşlarım iyiki varsınız. Allah sizlerden razı olsun.Fitneye bulaşmadınız,dedikoduya kulak asmadınız,hedeflerinizden şaşmadınız.
Ülkücü Hareket sizinle inşallah Tuzla’da zafere ulaşacaktır. Başkanlığımız süresince bizleri yanlız bırakmayan Tuzlalı vatandaşlarımıza,muhtarlarımıza,dernek başkanlarımıza,mülki amirlerimize teşekkürü bir borç bilirim.
Genel Başkanımızın dediği gibi; “Gerçekleştirilmeyi bekleyen hayallerimiz, Yükseltilmeyi bekleyen sancağımız, Tutulmayı bekleyen vaatlerimiz, Kucaklanmayı bekleyen geleceğimiz, Kavuşmayı bekleyen ülkülerimiz vardır ve vuslat şafağı bir gün muhakkak sökecektir.”
Hakkınızı helal edin. Allah’a Emanet Olun

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki