34 AK PARTİ’NİN GÖZ BEBEĞİ

Bu makale 2402 kere okunmuş.28 Şubat 2019, Perşembe - 15:09
ozlemtahtaci @ hotmail.com

Yerel yönetim seçimleri ülkemizde önümüzdeki 4,5 yıl seçim olmaması nedeniyle mi genel seçim havasına büründü?

Genel ve Yerel seçimler mantık ve matematiksel olarak birbirinden farklıdır.

İSTANBUL’U ALAN TÜRKİYE’Yİ ALIR.

Halka yakın, dürüst, çalışkan yerel idareciler seçeceğiz, merkezi idareciler değil. Tabi ki rahat kazanmak ve önümüzdeki 5 yıl daha rahat yönetebilmek için tüm eleştirilere rağmen en güçlü aday olması gereken aday itibarıyla..

İSTANBUL’A YILDIRIM DÜŞTÜ.

Bindi mi indi mi? Derken Atı alan ÜSKÜDAR’I geçti. Yıldırım hızıyla, Yıldırım projeleriyle SOYADI yetti.

 Senin bu mübarek şehre borcun yok

(2017’de İstanbul için öz-eleştiri yapan Cumhurbaşkanımızda böyle düşünmüş olacak ki) bu şehrin ulaşım sorunu için mübarekliğine yakışan turist sayısı için yeşil alan için 30 bin yapı için gencinden yaşlısına aidiyetlik duygusu (İSTANBULLU DİYEBİLMEK ) için iki yakaya SEVDALI BİNALİ BAŞKANA ihtiyacı var.

Son yerel seçimlerde İstanbul’da 25 ilçe belediyesi kazanan AK Partiye rağmen CHP'nin 7 ilçeyi bıçak sırtında görmesi yapılan CUMHUR ittifakı unuttuğunun göstergesidir.

Kağıttepeye KAĞITHANE demeyi UNUTAN,

Oy kullanmasını UNUTAN,

AK PARTIYLE girdiği her seçimi kaybettiğini UNUTAN,

CHP Genel başkanı (hele ki yaptığı ittifak sonucu) kimi nereye koyduğunu UNUTMAZSA İYİDİR!

TOPUNUZ GELSE DE...

2019 mahalli idare seçimlerinde bıçak sırtı görülen ilçelerin ittifakla birlikte Ak Partiye geçeceğine ya da bünyesinde kalacağına inandığım ilçeler...

KâğıttepedenJbakılınca bıçak sırtı gibi görünen İstanbul’un incisi, kan bağıyla bağlı olduğum ÜSKÜDAR’I belediye başkanlık koltuğuna oturduğundan beri zorlu koşullarına rağmen gecesini gündüzüne katarak çalışan AK Parti Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in elinden başkanlığı değil zillet ittifakı “FERİŞTAHI" gelse ALAMAZ.

Sarıyer: AK Parti Sarıyer’e güçlü kadrosuyla sağlam geldi. Ak parti teşkilatı hazırladığı güçlü meclis üyesi listesiyle Sarıyer’de birlik, bütünlük sergileyerek kendine yakışan oyu alacağına inanıyorum.

Ataşehir: İlleri gezmesi için bir müddet yol verdiğin başkanı ilçeye iade edersen..

Kartal: Genel başkanıyla geçimsiz nereye asfalt dökeceğini şaşırmış başkanın kim olduğunu söyle sana yardımcısını söyleyeyim. AK Parti teşkilatı ve özellikle kadın kollarının samimi ve gayretle çalışması sonucu Kartal artık emin ellerde. TIPKI, Avcılar, Çatalca, Maltepe, Silivri gibi

Çünkü; 34 AK PARTİNİN GÖZ BEBEĞİ.

Her girdiği seçimi kaybetmesine rağmen koltuğa yapışan CHP 5 ilçeyle 5 yıl daha oturur mu? Bilinmez ama

Bildiğim iki gerçek var ki; İlki AK Parti İstanbul’un 25 ilçesinde başarılı mevcut belediye başkanları ve yeni belediye başkanlarıyla 2024’e kadar devam edeceği, ikincisi ise 15 Temmuzdan bu yana sergilediği mert, istikrarlı tavrı ve duruşuyla köklü Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanı SAYIN BAHÇELİ bu tarih seni (geçmişte olduğu gibi) hiçbir zaman UNUTMAYACAK.

Seçim döneminin (ittifakların mahiyetine bakmadan) ülkemiz ve milletimiz adına birlik ve beraberlik içerisinde hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki